Розпорядження
Одеського міського голови
№ 1194 від 10.12.2019 р.

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 04 лютого 2019 року № 67 «Про затвердження персонального складу Молодіжної ради при Одеському міському голові»

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради, з метою формування складу Молодіжної ради при Одеському міському голові:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 04 лютого 2019 року № 67 «Про затвердження персонального складу Молодіжної ради при Одеському міському голові», виклавши додаток у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Котляра А.І.

Г. Труханов

Додаток 
до розпорядження 
міського голови 
від 10.12.2019
№ 1194
 

«Додаток
до розпорядження
міського голови
від 04 лютого 2019 року
№ 67

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
Молодіжної ради при Одеському міському голові

 
Студенти вищих навчальних закладів:
 
Богомолов
Дмитро Олексійович
-
Одеський національний медичний університет;
 
Вітенчук
Катерина Олексіївна
-
Одеський державний екологічний університет;
 
Воскобойнікова
Олександра Миколаївна
-

Економіко-правовий коледж Міжнародного гуманітарного університету;

 
Гаврилюк
Арсеній Анатолійович
-
Міжрегіональна академія управління персоналом;
 
Гарбуз
Інна Олександрівна
-

Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової;

 
Гієнко
Владислав Андрійович
-
Одеська національна академія зв’язку  ім. О.С. Попова;
 
Дмитрієва
Анастасія Сергіївна
-

Одеська державна академія технічного регулювання та якості;

 
Єлгіна
Марина Ігорівна
-

Національний університет «Одеська морська академія»;

 
Загородній
Андрій Ігорович
-
Юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія»;
 
 
Заславський
Євген Юрійович
-
Одеська національна академія харчових технологій;
 
Опара
Наталія Геннадіївна
 
-
Міжнародний гуманітарний університет;
Поварчук
Валентина Олегівна
-

Одеський державний університет внутрішніх справ;

 
Різов
Андрій Борисович
-

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;

 

Танцюра
Микола Дмитрович

-
Одеський національний економічний університет;
 
Цюрко
Дмитро Андрійович
-
Одеський національний політехнічний університет;
 
Чистяков
Артем Олександрович
-
Одеська державна академія будівництва та архітектури;
 
Чігідін
Валерій Вікторович
 
-

Одеський державний аграрний університет;

 
Шишацька
Юлія Олегівна
-

Національний університет «Одеська юридична академія».

 
Учні закладів загальної середньої освіти:
 
Бродовська
Милана Віталіївна
-

Одеський навчально-виховний комплекс № 49 «Спеціалізована  школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області;

 
Закирнична
Емілія Вадимівна
-

Одеська загальноосвітня школа № 82 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;

 
Каракатиця
Катерина Іванівна
-

Одеська загальноосвітня школа № 118 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;

 
Орлова
Анастасія Вікторівна
-

Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Члени громадських організацій:
 
 
 
Абулшукур
Араш
-
громадська організація «Об’єднана молодь»;
 
Акуленко
Тетяна Михайлівна
 
-
громадська організація «Мангуст»;
Бєляк
Ілля Олександрович
 
-

громадська організація «Майбутнє Одеси»;

Буйневич
Анастасія Андріївна
-

громадська організація «Незалежний експертний центр «Соціальна ініціатива»;

 
Галаджян
Ольга Артурівна
-

громадська організація «Молодіжна організація морських портів України»;

 
Глебов
Іван Юрійович
-

громадська організація «Українська асоціація студентів»;

 
Данько
Софія Євгеніївна
-

громадська організація «Охорона Дитинства. Єдність Сім’ї. Соціальна Активність»;

 
Дідик
Анастасія Володимирівна
 
-

громадська організація «Культура демократії»;

 
Дідух
Євген Романович
-

громадська організація «Молодіжне об’єднання «Сім’я Дюка»;

 
Жук
Сергій Володимирович
 
-
громадська організація «Молодіжна організація ЛАЙТ»;
Ісаєвич
Олександр Михайлович
-

громадська організація «Антикорупційний  рух Одещини»;

 
Калинюк
Ілля Петрович
-

громадська організація «Центр студентського спілкування»;

 
Красношлик
Анастасія Олександрівна
 
-

громадська організація «Інтернет парламент»;

 
Ліхашева
Поліна Ігорівна
-

Одеська обласна організація професійної спілки працівників державних установ;

 
Лукащук
Каріна Русланівна
-
громадська організація «Майбутнє Малиновського району»;
Майнов
Олександр Сергійович
-
громадська організація «Десяте квітня»;
 
 
Молчанов
Олексій Олександрович
-
громадська організація «На благо Одеси»;
 
 
Орел
Ірина Русланівна
-

громадська організація Центр демократичного розвитку «Синергія»;

 
Плюшко
Дмитро Сергійович
-

громадська організація «Рада з захисту законності та правопорядку»;

 
Покровський
Микола Дмитрович
 
-
громадська організація «Аратта-Одеса»;
Рогачова
Катерина Олександрівна
-

Південно-Українське відділення Всеукраїнської громадської організації «Соціологічна асоціація України»;

 
Сівак
Володимир Михайлович
-
громадська організація «Молодіжна платформа «Майбутнє»;
 
Солодовніков
Володимир Федорович
-
молодіжна громадська організація «Фонд «Злата лада»;
 
Тимчик
Юлія Анатоліївна
-

громадська організація «Громадський рух «Віра, Надія, Любов»;

 
Хоржевський
Євген Русланович
-

громадська організація «Єврейський молодіжний центр «Гілель»;

 
Хорунжий
Олег Андрійович
 
-
громадська організація «Одеська команда»;
 
Шовкун
Кристина Ігорівна
 
-

громадська організація «Молодий інвалід»;

 
Яницька
Марія Олександрівна
 
-

громадська організація «Медична правда»;

Ященко
Олексій Вікторович
-

громадська організація «Одеська міська рада багатодітних сімей».

 
Керуюча справами                                   О. Оніщенко 

 


Страница создана: 2019.12.13 14:50