1601

24 листопада 2020 року відбулася перша сесія Одеської міської ради нового скликання.

Голова Одеської міської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області Ніна Чернишенко поінформувала про підсумки виборів депутатів Одеської міської ради та Одеського міського голови.

Депутати Одеської міської ради отримали мандати і принесли присягу.

Мер Одеси Геннадій Труханов привітав депутатів міської ради, закликавши до злагодженої роботи на благо міста і його жителів.

У роботі першої сесії було оголошено перерву, під час якої сформовані депутатські фракції.

До початку другої сесії Одеської міської ради депутатами нового скликання формується склад постійних комісій.

Крім того, готується проєкт нового Регламенту Одеської міської ради. 

Постанова № 331 від 23.11.2020 р. Про реєстрацію депутатів Одеської міської ради

 Постанова № 330 від 23.11.2020 р. Про реєстрацію Одеського міського голови

Постанова № 323 від 15.11.2020 р. Про реєстрацію депутатів Одеської міської ради

Загальний список: депутати Одеської міської ради 2020 року

ДЕПУТАТСЬКІ ФРАКЦІЇ

Фоторепортаж Останнє оновлення:
  • image description
  • image description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
  • image descriptionimage description
Фоторепортаж

 

 

ДЕПУТАТИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

за результатами виборів 2020 року  

1.

Авдєєв Нікіта Валерійович

2.

Авдєєв Олександр Робертович

3.

Антонішак Оксана Степанівна

4.

Асауленко Олексій Володимирович

5.

Байдерін Олександр Анатолійович

6.

Баранський Віктор Сергійович

7.

Батраков Ігор Валентинович

8.

Большедворова Анастасія Олександрівна

9.

Бриндак Олег Борисович

10.

Вагапов Андрій Володимирович

11.

Варавва Людмила Анатоліївна

12.

Вододюк Олена Сергіївна

13.

Гіганов Богдан Вікторович

14.

Данилюк Сергій Леонтійович

15.

Едельман Олександр Володимирович

16.

Етнарович Олег Володимирович

17.

Єремиця Олексій Миколайович

18.

Жукова Наталія Олександрівна

19.

Звягін Олег Сергійович

20.

Зефнер Олена Юріївна

21.

Іваницький Олександр Валеріанович

22.

Іванов Володимир Олегович

23.

Ієремія Василь Володимирович

24.

Карпенчук Михайло Юрійович

25.

Квасницька Ольга Олексіївна

26.

Кісловський Андрій В’ячеславович

27.

Коваль Ігор Миколайович

28.

Ковальчук Олександра Володимирівна

29.

Корнієнко Володимир Олександрович

30.

Коробкова Олена Анатоліївна

31.

Куценко Ірина Ігорівна

32.

Кучук Михайло Ілліч

33.

Леонідова Лілія Василівна

34.

Лозовенко Марина Костянтинівна

35.

Макогонюк Ольга Олександрівна

36.

Мандриченко Жанна Василівна

37.

Матвєєв Олександр Вікторович

38.

Мороховський Вадим Вікторович

39.

Нагаткін Олексій Олегович

40.

Наумчак Віктор Анатолійович

41.

Нікогосян Левон Рубенович

42.

Обухов Петро Геннадійович

43.

Осауленко Світлана Вікторівна

44.

Плаксій Тетяна Василівна

45.

Попова Світлана Леонідівна

46.

Потапський Олексій Юрійович

47.

Проценко Ігор Олексійович

48.

Рибак Дар’я Андріївна

49.

Саутьонков Віталій Миколайович

50.

Семчук Іван Михайлович

51.

Сеник Роман Віталійович

52.

Стась Едуард Павлович

53.

Страшний Сергій Анатолійович

54.

Танцюра Дмитро Миколайович

55.

Терещук Вадим Сергійович

56.

Терновський Андрій Юрійович

57.

Узунов Сергій Опанасович

58.

Філімонов Олег Миколайович

59.

Фрейман Ілля Андрійович

60.

Шабанова Ганна Сергіївна

61.

Шеремет Олександр Геннадійович

62.

Шматько Сергій Сергійович

63.

Шумахер Юрій Борисович

64.

Яценко Діана Олександрівна

 

ДЕПУТАТСЬКІ ФРАКЦІЇ
Одеської міської ради I скликання

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»
24.11.2020р.

1. Бриндак Олег Борисович - голова фракції
2. Етнарович Олег Володимирович - заступник голови-секретар
3. Антонішак Оксана Степанівна
4. Варавва Людмила Анатоліївна
5. Іваницький Олександр Валеріанович
6. Ієремія Василь Володимирович
7. Кісловський Андрій В’ячеславович
8. Куценко Ірина Ігорівна
9. Лозовенко Марина Костянтинівна
10. Макогонюк Ольга Олександрівна
11. Матвєєв Олександр Вікторович
12. Нікогосян Левон Рубенович
13. Осауленко Світлана Вікторівна
14. Плаксій Тетяна Василівна
15. Проценко Ігор Олексійович
16. Страшний Сергій Анатолійович
17. Танцюра Дмитро Миколайович
18. Терновський Андрій Юрійович
19. Шеремет Олександр Геннадійович
20. Шумахер Юрій Борисович

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
24.11.2020р.

1. Авдєєв Нікіта Валерійович
2. Авдєєв Олександр Робертович
3. Байдерін Олександр Анатолійович
4. Баранський Віктор Сергійович
5. Батраков Ігор Валентинович
6. Вододюк Олена Сергіївна
7. Гіганов Богдан Вікторович
8. Едельман Олександр Володимирович
9. Єремиця Олексій Миколайович
10. Карпенчук Михайло Юрійович
11. Корнієнко Володимир Олександрович
12. Кучук Михайло Ілліч
13. Леонідова Лілія Василівна
14. Саутьонков Віталій Миколайович
15. Сеник Роман Віталійович
16. Узунов Сергій Опанасович
17. Шматько Сергій Сергійович
18. Яценко Діна Олександрівна

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
24.11.2020р.

1. Мороховський Вадим Вікторович - голова фракції
2. Коробкова Олена Анатоліївна - секретар фракції
3. Асауленко Олексій Володимирович
4. Данилюк Сергій Леонтійович
5. Жукова Наталія Олександрівна
6. Квасніцька Ольга Олексіївна
7. Коваль Ігор Миколайович
8. Ковальчук Олександра Володимирівна
9. Рибак Дар’я Андріївна
10. Філімонов Олег Миколайович

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
24.11.2020р.

1. Потапський Олексій Юрійович - голова фракції
2. Стась Едуард Павлович - заступник голови фракції
3. Наумчак Віктор Анатолійович - секретар фракції
4. Большедворова Анастасія Олександрівна
5. Вагапов Андрій Володимирович
6. Звягін Олег Сергійович
7. Мандриченко Жанна Василівна
8. Обухов Петро Геннадійович
9. Попова Світлана Леонідівна
10. Терещук Вадим Сергійович

Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
24.11.2020р.

1. Фрейман Ілля Андрійович - голова фракції
2. Зефнер Олена Юріївна - секретар фракції
3. Іванов Володимир Олегович
4. Нагаткін Олексій Олегович
5. Семчук Іван Михайлович
6. Шабанова Ганна Сергіївна